14 Mayıs 2013 #1797291

Şekerbank Hatalı Basım Maaş Kartı!

Şekerbank dan maaş kartı talebinde bulundum. Maaş kartım 1 ay süreyle elime ulaştı elime ulaşmasının daha 1. günü banka beni arayıp hatalı basım yapıldığını belirtip kartımı iptal etti. Bir ay gibi uzun bir süre sonra gecikmelide olsa elime ulaşsan kartımın teslim aldığım günün ertesi banka nasıl bir basım yanlışı yapmıştır anlam veremiyorum. Maaş çekmeye gittiğimde banka kartım olmadığı için üstüne üstlük benden 20 lira işlem ücreti kesmekte.


Hem onların hatasından dolayı hemde benim mağduriyetimden dolayı bu nasıl göz önünde bulundurulmamaktadır? Gerçekten anlam vermek güç. Umarım gerekli merciler bu şikayetimi görür dönüş sağlarlar bana.

Ümit 61 Okunma

Cevaplar

 • Ümit04 Ağustos 2013

  uğraş verildiğini göstermeye çalışıoyrlar ama beceremiyorlar daha çok bizi uğraştırıyorlar

 • Ümit15 Mayıs 2013

  memnuniyet sağlanmamıştır konuyla ilgili bana dönüş yapılmıştır ama mağduriyettim giderilmemiştir daha öceki görüştüğüm müşteri temsilcilerinin aktardığı bilginin aynısı söylendi farklı bir yaklaşım sağlanmadı ben ilk konuşmamdaki müşteri temsilcinizin konuşmasını baz alarak 1 hafta süre verdi kartın elime geçmesi için görüşmeleri dinleye bilirsiniz. ben kartımı ilk görüşmedeki arkadaşınızın söylemiş olduğu süreyi baz alıyorum belirtilen süre içerisinde gercekleşmezse bu seferde BDDK ya şikayettimi bildireceğim sonuçlanmasını bekliyorum . bu belirtilen bir haftalık sürenin 2. günü 5 gün sonrasında kartımın gelmemesi durumunda belirtmiş olduğum kuruma gerkeli evrak ve bilgilerimi avukatım aracılığı ile bildireceğim.

 • Şekerbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Şekerbank T.A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

 • Ümit15 Mayıs 2013

  05. 05. 2013 tarihinde maaşım yatacağı için 17.04.2013 şeker banka hesap açtırdım . 12.05.2013 tarihinde kartım elime geçti.14.05.2013 tarihinde bankadan arandı kartım yanlış basılmış kartımı iptal ettiler. Buda yetmezmiş gibi başka bankadan para çeksem işlem ücreti alacaklarmış. Zaten sık Atm'si olan bir banka bile değil kısacası mağdurum maaşımı çekemiyorum 1 saat kuyrukta bekle 1 dakika işlem için nasıl bir bankacılıktır anlamıyorum nasıl gelmez 1 ayda banka kartı. Müşteri hizmetlerini aradım bir hafta içinde yeni kartımın geleceğini söylediler biliyorum ki bu kartımda 1 aydan önce gelmeyecek eminim. O zamanda bankalar kuruluna şikayetimi belirteceğim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön