23 Ocak
Yorum Yap
#10050459

Şekerbank Fahiş Miktarda Alınan İhtarname Ücreti

Şekerbank'ın 31**70 numaralı müşterisiyim. Bireysel kredimde yaşadığım gecikme sıkıntılarından dolayı, kefilsiz tek muhataplı 4 sayfa ihtarname örneği için tarafımdan 588.35 TL ihtarname ücreti kesilmiş. Zaten kredimi ödemede bile sıkıntı yaşarken bu kadar fahiş ücretle ihtarname çekilmesi ne kadar etiktir. Bir çok bankanın bu konudaki uygulamalarını araştırdım.


Gecikmede olan müşteriye noter kanalıyla ihtarname gönderimi 75 - 240 TL (Kefil sayısına göre değişir) arasında değişen fiyatlar varken, Şekerbank hangi noter aracılığı ile yapıyorsa bu gönderimi, gerçekten etik değil. En azından tarafıma dekontların taranarak mail yoluyla gönderilmesi istiyorum, 4 sayfalık ihtarname ücreti asla bu olmamalı.

Rüştü 859 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi25 Ocak

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

  • Şekerbank Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz, detaylı incelenmek üzere kayıtlarımıza alınmış olup, değerlendirme sonucuna ilişkin en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

  • Rüştü23 Ocak

    Şikayetvar üzerinde bir başka müşterinin paylaşımı: Şekerbank'tan kullanmış olduğum ihtiyaç kredimin gecikmesinden dolayı tarafıma ihtarname gönderilmiş. Elime geçmedi ama bana 160 TL ihtarname ücreti yansıtmışlar. (https://www.sikayetvar.com/sekerbank-ihtarname-ucreti-) benimki neden 588 TL, ankara- Kızılay şubesi noter ile ortak mı çalışıyor

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler