05 Nisan 2013

Şekerbank Ekstre Kesinti Ücreti!

Benden Ekstre Kesinti Ücreti kesiliyordu bende müşteri temsilcinini aradım ve bu kesintinin olmaması için mail yoluyla gelmesini istedim.onaylandı ve kesinti olmamaya başladı. Daha sonraki aylarda fark ettim ki tekrar kesiliyor. Bir daha aradım ve benden kesinti oluyor diye incelenecek dendi ve 1 ay sonra gene ben aradım sistemden kaynaklanan bir sıkıntı olduğunu söylediler ama bunda benim bir suçum yok ve benim istediğim bu kesintilerin bana iade edilmesi, her aramamda oradan oraya yönlendirdiler ve bir türlü sonuca bağlayamadılar.şikayet dilekçelerimi yazmadım, bazı yerlere kayıt mı yapmadılar bana ama sonuç hala aramalarını bekliyorum. 4 ay oldu sıkıldım artık müşteri memnuniyeti sıfır.

Emre 39 Okunma

Cevaplar

  • Emre31 Ocak 2014

    şekerbank bana geri dönüş yapmadı sadece buraya müşteri memnuniyeti sağlanmıştır yazmışlar.benden kesilen paralar için geri dönüş olmadı.hatta ben o bankayla tüm hesaplarımı kestim ve bana geri ödeme kesinlikle olmadı.

  • Şekerbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Şekerbank T.A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön