02 Ekim 2015 #3847665

Şekerbank Dosya Masrafımı Ödemiyor!

T.C. Beşiktaş Kaymakamlığı; Karar No:105 ile ödenmesine karar verilen dosya masrafını; şubemle görüşmeme rağmen ödememiştir. Genel Müdürlük veya çağrı merkezi konudan bihaberdir. Bu kadar ilgisiz ve duyarsız bir başka banka görmedim. Parayı alırken iyi lakin yasal olarak hakkım olan geri iadeyi ödeme konusunda isteksiz ve muhatap bulamıyoruz.


Diğer iki bankam aynı gün ödememi yaptı. Şekerbank Çağlayan şubesi komşum ve arkadaşlarla selam alıp, verdiğim için hacze gelmek istemiyorum lakin böyle olunca istemeyerek de olsa gerekli müeyyidelere başvurarak icra yoluyla şubeden; bilgisayarları, masayı, para sayma makinesi vb. demirbaşları kaldırmaktan başka çare kalmıyor!

Tayfun 129 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun02 Haziran 2016

  Çok açık ve net yalan söylenmiştir. Böyle bir durum söz konusu değildir. Hiçbir bilgi verilmemiştir. Sonuç alınmamıştır.

 • Tayfun14 Ekim 2015

  Allah, bir daha yolumu Şekerbank'la kesiştirmesin. Herkese sonradan başlarının ağrımaması için bu kurumla çalışmamasını, hesap açtırmamasını, kredi kullanmamasını tavsiye ederim. Gidin fedekarlık yapın, birkaç puan yüksek oran olsun başka banka olsun oradan yüksek maliyetle kullanın. Ama sonradan işbu bankacık gibi ufak bankalarla uğraşıp, hakkınızı alamamazlık yaşamayın! Mahkemeye verdim bu arada. Artık 2-3 yıl sürcek olsa da yargı kanalıyla gereği yapılacaktır ve icra yoluyla tahsil edilecektir.

 • Tayfun07 Ekim 2015

  Bilgi verilmemiş olup, sonuç alınamamıştır.

 • Şekerbank Temsilcisi06 Ekim 2015

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön