07 Mart 2016

Şekerbank Babamın Bankadan Aldığı Krediyi Hayat Sigortası Olmasına Rağmen Bizden Talep Edip Alıyorla

Rahmetli babam Şekerbanktan bir miktar kredi kullanmıştır ama ömrü yetmediği için ödeyememiştir, banka ile görüşmelerimizde hayat sigortası var ölüm raporu gelene kadar ödeyin sigorta babanızın ve sizin ödediğimiz parayı siz dosya tamamlanınca geri ödeyecek denildi ama sonra öğreniyoruz ki banka sigorta sigortayı işleme koymamış ve bizden parayı talep ediyorlar. Bu devlet neden bu banka hakkında inceleme yapmıyor, ben gereken yerlere dilekçe yazacağım.

Adem 417 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi05 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminiz kayıtlarımıza alınarak değerlendirilmiştir. 0850 222 78 78 no’lu Çağrı Merkezimizi arayarak değerlendirme sonucuna ilişkin detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya http://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

  • Adem22 Mart 2016

    Daha önce bir şikayet yazmıştım şube ile ilgili Sağol sun genel merkez aradı ve beni arayacaklarını söylediler ama arada 2 hafta geçti bana bit mesaj geldi uzun bir mesaj çok detaylı bir mesaj ama sayın genelmerkez dosyayı hiç incelememiş kredi kartı ile krediyi bir birine karıştırmış lütfen müşterilerinize Duyduklarınızla değil yaptığınız inceleme ile cevap verin ya da hiç cevap vermeyin Koskoca şeker bank genel merkez bir şubesi ile ya da avukatı ile dosyanın üzerinde inceleme yapmadan Şubenin telefon ile verdiği cevabı bana iletiyor bende alkışlıyorum bakmanızı ve genel merkezinizi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön