16 Şubat 2013

Şekerbank Aramaları Hiç Bitmiyor!

Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmam üzerine bir kredi kartı verildi ve Şekerbank çağrı merkezinin tacizlerine maruz kalmam bu şekilde başladı.Her gün mesai saatleri içinde cep telefonumdan aranıp kredi kartıma şifre almam isteniyor, yoğun iş tempomdan dolayı müsait olmadığımı daha sonra çağrı merkezin kendim arayıp şifre alacağımı söylüyorum fakat aramalar bitmiyor.

İlerleyen günlerde tekrar aranıyorum, cep telefonumu meşgule düşürüyorum müsait olmadığım için fakat birkaç saniye sonra iş telefonum aranıyor. tekrar müsait olduğumda şifre almak için arayacağımı , sisteme not almalarını rica ettiğimi, aramalarını istemediğimi söylüyorum ama asla bu taciz aramaları bitmiyor.

Handan 43 Okunma

Cevaplar

  • Handan26 Şubat 2013

    1636856 numaralı şikayetim sonrasında Şekerbank'tan bir yetkili arayıp artık bu konuda rahatsız edilmeyeceğimi söyledi, ben arayıp şifre alıncaya kadar kesinlikle aramayacaklarını açıkça belirtti. FAKAT bugün saat 10:00 civarında tekrar arandım ! Sanki hiçbir sey olmamış gibi hala bana şifre verme derdindeler. ne not alınmış sisteme, ne de uyarı . Madem görüşmeler kayıt altında, bu zamana kadar olan tüm görüşmelerimi dinlesinler ki ne kadar bunaldığımı görsünler. Bu işin bu şekilde çözüleceği yok artk bunu anladım. Hukuki olarak ne yapılabiliyorsa, bundan sonraki adım olarak ona başvuracağım.

  • Handan25 Şubat 2013

    Şekerbank'tan bir yetkili arayıp artık bu konuda rahatsız edilmeyeceğimi söyledi, ben arayıp şifre alıncaya kadar kesinlikle aramayacaklarını söyledi FAKAT şuan itibariyle tekrar arandım ! Bu işin bu şekilde çözüleceği yok artk bunu anladım. Madem görüşmeler kayıt altında, bu zamana kadar olan tüm görüşmelerimi dinleyin belki o zaman anlarsınız.

  • Şekerbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Şekerbank T.A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön