26 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1924210

Şekerban Kredi Ödeme Planında Geçmeyen Tutarları Müşteriye Ödetmek İstiyorlar!

2013 Ocak ayında 30000 TL. Şekerbank Beylikdüzü şubesinden kredi kullandım. Kredi ödemelerim otomatik ödeme ile her ay Garanti Bankası'ndan Şekerbank'ın adıma açmış olduğu vadesiz hesaba yatırılmaktadır. Kredi ödemesinin 7. ayında Şekerbank müşteri temsilcisi arıyor ve kredi ödemesini eksik yaptığımı bildiriyor.


EFT lerin yapıldığını takip ettiğimden bir hata olması gerektiğini bildirince müşteri temsilcisinden kredi tutarımın tam yattığını ancak 22 TL lik tutarın hesap işletim bedeli adı altında gönderdiğim tutardan kesildiğini, kredinin eksik kaldığını ve her 3 ayda bir bu tutarın alınacağını bilgi alıyorum. Kredi ödeme planında geçmeyen tutarlar müşteriye ödetmek isteniyor.

Fikret 62 Okunma

Cevaplar

  • Fikret29 Temmuz 2013

    Şikayetle ilgili Şekerbanktan bir dönüş yapılmamıştır.Bu arada söz konusu krediyi 26.07.2013 tarihinde tek seferde kapatmış olmama rağmen 2 iş günü ve 2 gün hafta sonu geçmiş olmasına rağmen Şekerbank Beylikdüzü şubesinden mail yolu ile başlatmış olduğum iletişime istemiş olduğum borcu yoktur yazısı için bankadan cevap alamamaktayım. Konu hakkında yaklaşımı için Şekerbanka teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler