16 Kasım 2015

Şekerbank Yanlış Telefon Numarası Mağduriyeti.

Şekerbank ile hiçbir ilişkim olmamasına rağmen, bu bankanın 444 78 78 hattından ev telefonum aranmakta ve her seferinde başka bir isim vererek görüşmek istenilmektedir. Ben Denizli ili Acıpayam ilçesinde ikamet etmekteyim, telefon numaram 258 518 **** ve tahminimce Şekerbank Acıpayam şubesinde çalışan bazı işgüzarların sadece müşteri özlük bilgilerinde daha fazla bilgi doldurmak adına numarasını bilmedikleri müşterilerin iletişim bilgilerine ev numaramı yazdıklarını düşünmekteyim.

Söz konusu şubenin acilen uyarılması ve numaramın yazılı olduğu tüm müşterilerden ivedilikle silinmesini talep etmekteyim. Eğer ilgili bankadan yeniden bir arama gelirse şikayetimi başka yollardan bildireceğim.

Ahmet 126 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi05 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimleriniz detaylı incelenmek üzere kayıtlarımıza alınarak değerlendirme sonucuna ilişkin en kısa sürede tarafınıza bilgi verilmektedir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön