22 Ağustos 2015

Şekerbank Pos Birimi!

Gazipaşa Adana şubesinden pos makinesi almıştık. Yaklaşık 1 yıl kullandıktan sonra pos oranları yüksek olduğu için iade ettik. Banka iade ettiğimiz pos makinesini sisteme girerken bizim iade ettiğimizi değil, kendileri söküp almış gibi BKM'ye kara listeye bizi dahil etmişler. Bu yanlışın biran önce düzelmesini istiyoruz.

Kara listede olduğumuz için diğer bankalardan da pos makinesi alamıyoruz. Bu sorunun acil şekilde çözüme kavuşmasını bekliyoruz. Yoksa yasal yollardan tazminat hakkımız saklı gerekli yapacağımızı belirtmek isteriz.

Mehmet 259 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi05 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminiz kayıtlarımıza alınarak değerlendirilmiştir. 0850 222 78 78 no’lu Çağrı Merkezimizi arayarak değerlendirme sonucuna ilişkin detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya http://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön