07 Şubat 2014

Şekerbank Hesap Kesim Ücreti Alıyor!

Ben ağır sektörde çalışan bir işçiyim aldığım maaş asgari ücret 808 tl'dir. Çalıştığım şirket bana Şekerbank maaş kartı verdi kart adıma kayıtlıdır. Bu karta maaşın yatıp çekilecek dendi bende hayatımda ilk defa karttan maaş çektim. 808 tl yatan maaş 770 tl olarak çektim. 35 tl gibi bir kesinti yapmış banka. Zaten zor şartlarda çalışıyoruz alnımızın teriyle kazandığım para dünyanın en büyük bankası olan Şekerbank benim paramı kesiyor. Bu kart maaş kartı benim şirketin bana verdiği kart başka bankalarda maaş alan arkadaşlarım var hiç böyle kesintiler olmamış.

Ercan 115 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 19 Şubat 2014

    konuyla ilgili beni aradılar bende şekerbank ürünlerinden 6 adet almamı sölediler bende bu ürünleri almıyacağımı söledim bu ürünleri aldığım zaman bundan sonra hesap kesim ücreti almıyacaklarmış ben yine gerekli mercilere şikayetimi yazıcam bu alınan ücretin helal olmadığını bizim gibi helal para kazanan ve zor şartlar altında para kazanan kişilerden bu hesap kesim ücretini alınmasını doğru değil bu paranın geri iadesini talep ediyorum..

  • Şekerbank Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön