14 Ağustos 2014

Şekerbank Hesabımı Kapatmıyor.

Şekerbank Yaklaşık olarak 1 yıl önce Şekerbank şubeye hesabımı kapatmaları için başvurup dilekçemi iletmiştim. Sonrasında işleme alındığını ilettiler ancak hesabım kapatılmamış. İnternet bankacılığı için giriş yapamıyorum. Hatalı girişimden dolayı şifrem kilitlendi. Sonrasında açtırmak için aradığımda her zaman işlem yaptırdığım ana kızlık soyadımın harflerinin hatalı olduğunu ilettiler. Şekerbank'tan dün bir mail ulaştı Sn. A**** C**** başvurunuz değerlendirme aşamasındadır diye. Birincisi ben bu isimli birini tanımıyorum, ikincisi ise bu nasıl yavaş bir sistem ki bir yıldır değerlendirme aşamasında üstelik neyi değerlendiriyorsunuz ben sadece hesabımı kapatmak istiyorum.

Selin 451 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

  • Selin14 Ağustos 2014

    Arayıp sadece internet bankacılığım ile ilgili bilgi verdiler ki benim istediğim bu değil. Yine ilgilenen yok yine ilgilenen yok... Ama geciken bir ödeme olduğunda defalarda aramasını bankalar çok iyi bilirler!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön