04 Haziran 2014

Şekerbank Habersiz Hesap Açtı.

08.03.2013 tarihinde Şekerbank' tan tüketici kredisi çektim, taksitleri ödüyorum derken aradan bir sene geçti banka görevlisi adınıza KMH var ve eksiye düşüş dedi ve benim bu hesaptan haberim yoktu ve asla böyle bir talebim olmadı. Sözleşmemde de böyle bir hesap yazmıyordu.

Şekerbank art niyetli davranarak bana bir yıl boyunca haber vermedi. Bir yıl sonra KMH da hesap işletim ücretleri birikerek 250 tl olmuş. Ben 150 tl yatırmama rağmen hala borcum var Şekerbank'ı arıyorum şubeye gidin diyorlar. Şube ile görüşüyorum bizle ilgisi yok diyorlar. Haberim olmadan adıma hesap açılıp işletilerek borçlu çıkarıldım ve mağdur edildim. Hesabımın kapatılmasını ve ödediğim paranın iadesini derhal istiyorum.

Hasan 376 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 08 Temmuz 2014

    bana her hangi bir bilgi gelmedi.

  • Hasan 12 Haziran 2014

    bir kere aradılar iki kere çaldırıp kapattılar yetişemedim gönülsüz iş yapıyorlar ben bilgi değil ödediğim paranın iadesini ve hesabın kapatılmasını istiyorum bunun için hukuki yollara başvuracağım, kimlik bilgilerimi kullanarak habersizce hesap açılması ve borçlandırılmam yapılan yasal değil

  • Şekerbank Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimiz konuyla ilgili bilgi verilmesi amacıyla aranmış ancak kendilerine ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön