05 Nisan 2013

Şekerbank Faiz Oranlarının Yüksekliği!

Şirketimiz Güzelyalı mah. 81006 şok. mert apt. k1 d1 Çukurova/Adana adresinde sağlık kurumlarına hizmet eden ticari bir kuruluştur. Şekerbank Abidinpaşa şb. Adana kredi kullandık 190. 000 tl krediye 3 aylık 10. 450 tl faiz aldılar, bu oran diğer banka şubelerinden çok yüksektir, defalarca görüşmemize rağmen sicilimiz bozulmaması için zorla tahsil yoluna gittiler, hiç yardım göremedik ve kazancımıza ortak oldular, bu şube hakkında başka kredi kullanan kişilerdende duyduğum aynı muamemeleri onlarada gösterdikleridir.

Halil 54 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimize şikayetine istinaden konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Şekerbank T.A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  • Halil 09 Nisan 2013

    Daha önce Şekerbank Abidinpaşa şb. ADANA nin uyguladıgı ticari kredi oranları hk. da şikayet bildirmiştim, söz konusu şikayet uzlaşma yolu degilde kullanılan kredilerin ilgili bankaya iadesi istenmektedir, şirketimiz bu krediyi şuan ödemesi mümkün degildir, kendilerine temlikname yapılmıştır, şikayet söz konusu olunca şirketimizi zor durumda bırakacak yaklaşımlarda bulunmuştur, şikeyet edilince çözümmü gerekir yoksa magdur durumlarda olanlara daha da zorlukmu çıkartılır, biz ikinci şıkka maruz kaldık, tarafınızdan konunun tekrar gözden geçirilerek yetkililerin uzlaşmacı bir tutum sergilemelerini bilgilerinize arz ederim. Şu an ödemediğim takdirde ticari kaygılar taşımaktayım.

  • Halil 08 Nisan 2013

    1727141 no'lu Şekerbank Faiz Oranlarının Yüksekliği konulu şikayetimizi dikkate aldığınız için allah razı olsun. Sayın Başbakanım ilgili Şube bizimle irtibata geçmiştir lakin firmamızdan istekleri bu durumun düzeltilmesiyle alakalı olmayıp uzlaşma yoluna gidilmeyip aksine firmamızdan kullandığımız kredilerin acilen kapatılmasıyla alakalı bir haber göndermişlerdir, şuan bizim bu kredileri kapamamız söz konusu değildir çünkü aldığımız kredilerin karşılığında ilgili banka şubesine alacaklı olduğumuz( Çukurova Üniversitesi)faturalarını temlik vermiştik, ilgili hastane ödemelerini ilgili bankaya göndermektedir, şuana kadar ilgili bankaya kredi masraflarını zamanında kendi belirlediklerini ödedik.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön