Şekerbank Dosya Masraflarının İadesi.

Murat T. |

21 Nisan 2015 tarihli 2014/28653 karar numaralı hakem heyeti kararı gereğince tarafıma yapılması gereken ödeme hala yapılmamış olup bankanız tarafıma hiçbir bilgi vermemiştir.
Yasal süreniz olan en geç 15 iş günü sonunda tarafıma ödemenin kredileri çekmiş olduğum İzmir Karşıyaka şubesi tarafından şahsıma nakden yapılması gerekmektedir.
Şubenizi aradığımda bizimle ilgisi yok genel müdürlük size bilgi verecek bir iki ay sürer diye konuştu.
Kredi çekmeye gelince ne de güzel davranıyorsunuz müşterilerinize fakat müşteri hakkını arayıp isteyince hiç alakanız yokmuş gibi yardımcı olmadan tersliyorsunuz.
Genel müdürlük tarafından ilgili şubeye bilgi verilerek ödemenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  15 Mayıs
  16:11

  lütfen bu yazıyı genel müdürlüğünüze iletmenizi rica ediyorum...

  Öncelikle iyi çalışmalar pazartesi günü başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır. İade işlemi için sizinle irtibata geçilecektir. Şeklinde mesaj geldi. Ve pazartesi gününden beri durumun aciliyetini müşteri hizmetleri gerekli birimlere ilettiğini söylüyorlar fakat hiçbir arayan soran yok.
  Şubemle yaptığım görüşmede şubeler mizan biriminde olduğunu söyledi müşteri hizmetleri de şubeler mizan incelemeyi yapmış genel müdürlüğün ödeme için şubeye yetki vermesi bekleniyormuş şeklinde açıklama yaptı.
  Olayın özü budur şimdi kredi kullandırırken bu kadar inceleme yapmazken müşteriniz hakkını almaya çalışınca neden böyle çirkin oyalama taktiklerine başvuruyorsunuz anlayamıyorum.
  Ben önemli bir durumdan dolayı aciliyetini iletiyorum fakat 1 haftadır sizden tık yok hayır anlamadığım konuya bu kadar önem veriyorsanız neden heyet sizden savunma istediğinde bu incelemeleri yapmadınızda şimdi böyle yaparak müşterilerinizi oyalıyorsunuz.
  Şekerbank Genel Müdürlüğünden rica ediyorum acil olarak konuya ilişkin gerkeli işlemleri gerçekleştirerek şube tarafından şahsıma ödemenin yapılmasını sağlansın.
  Saygılar sunar, iyi çalışmalar dilerim...
  necdet murat tekin
  05056340926

 • Murat T.
  13 Mayıs
  21:12

  11 mayısta mesaj geldi başvurunuz olumlu sonuçlandı. iade işlemi için sizle tekrar irtibat kurulacaktır. diye hala ne arayan var ne soran bu kadar zormuş bu iş yani helal olsun
  aynı zorlukları kredi verirken kart çıkartırken vs.. de uygulasanızya
  sizi tebrik ediyorum saygılarımı sunuyorum...

 • Murat T.
  09 Mayıs
  11:26

  Neden yalan söylüyorsunuz tamam doğru beni aradınız fakat memnuniyetimi sağlamadınız çünkü gereken ödeme tarafıma yapılmadı.
  Hakem heyeti kararı olmasına rağmen bana genel müdürlük inceleme yaptıktan sonra size bilgi verilecek diyorsunuz.
  Madem genel müdürlük değerlendirecek o zaman hakem heyeti sizden savunma istediğinde avukatınız gereken incelemeyi yapıp heyete cevap verseydi.
  Müşterilerinizi oyalamak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

 • 08 Mayıs
  17:59

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir.
  Müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla.
  Şekerbank T.A.Ş.