29 Haziran 2015

Şekerbank Bireysel Kredi Sigorta Yenilenmesi!

Bugün Şekerbank Antalya şubesi ve Şekerbank Genel Müdürlüğü'nden arandım sigortamın yenilendiğini ve 84 günlük bir gecikme olduğunu ve ödemezsem 400 TL'de avukat masrafı çıkacağını söylediler. Ben sigorta yenilemedim ve bugüne kadar bu durumdan hiç haberdar edilmediğimi söyledim iznim dışında nasıl böyle bir şey yapıldığını sordum.

Daha sonra arayanların gerçekten Şekerbank olmadığını bunun bir haksızlık olduğunu düşündüm fakat akşam içimde bir şüphe oluştu ve çağrı merkezini arayarak durumun gerçek olduğunu öğrendim. Kullandığım kredi miktarı 20 ay vadeli sadece 5000 TL'lik bir miktardı ve bitmesine 3-5 ay vardı. Sigortanın iptal edilmesini aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Fatih D. 254 Okunma

Cevaplar

  • Fatih D.24 Haziran 2015

    Bugün yine arandım 250 TL'sigorta yenileme masrafını ödemediğim takdirde bireysel krediyle birlikte icralık olacağını toplamda 1000 TL'den fazla zararımın olacağını söylediler herkes için geçerliymiş bu nedense daha önce başka bankalardan çektiğim kredilerde böyle bir şey hiç olmadı. Kredi sözleşmesinde böyle bir şey varmış sayfalarca maddeyi okuyan müşterimi olur yanıltmanın resmi hali. Üstelik krediyi çektiğimde yapılan kesintide bi hayli fazlaydı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön