21 Mayıs 2014

Şekerbank ATM'ye Sıkışan Paramı İade Etmedi.

14.05 tarihinde Şekerbank ATM'sine param sıkıştı. ATM'nin önünden ayrılmadan hemen müşteri hizmetlerini arayıp yüksek öncelikli çağrı kaydı oluşturuldu. Takip eden 1 haftalık sürede hergün müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum ( incelemede) cevabı dışında birşey söylenmiyordu.

Daha ilk günden beri hızlandırmak için ne yapabilirim söyleyin ulaşayım çünkü ödemelerim var dedim. Çağrı merkezindeki yanıt (biz bilemiyoruz inceleniyor), en sonunda 20 mayıs da genel müdürlükten ATM'lerle ilgilenen bir çalışana ulaştım. Aynı gün kendisi söz konusu ATM'ye ekip yönlendirip kasayı saydırmış. Yani o inceleniyor lafı bir haftadır yalanmış. Bugün tekrar aradığımda kasa sayılmış inceleme devam ediyormuş dendi.

Ece 469 Okunma

Cevaplar

  • Ece03 Haziran 2014

    MAAŞ MÜŞTERİSİ OLDUĞU İÇİN MECBUREN KULLANIYORUM.BUNUN DIŞINDA AÇIKÇASI HERHANGİBİR ŞEKİLDE KULLANMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.EN SON YAŞADIĞIMDA BU KONUDA NE KADR HAKLI OLDUĞUMU GÖSTERİYOR.BEN İŞİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEFALARCA ARAYIP HALEDECEKSEM SİZ ORDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİ BOŞUNA TUTMAYIN.

  • Şekerbank Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön