27 Haziran 2016

Şekerbank Anlamsız Ferdi Kaza Poliçesi Kesintisi..

3 yıl önce Şekerbank' dan kredi çektim. Her yıl anlamsız şekilde 52.5 TL kesintiler oluyor. En son yine şubeye taksit ödemeye gittiğimde ek hesaba 52.5 TL borcum olduğu söylendi ve bana ferdi kaza sigortası yapmışlar yine. Oysa krediyi çekerken bir daha kesinti olmayacağı bildirilmişti. Herhangi bir poliçede imzam yokken nasıl oluyor da ferdi kaza poliçesi yapıp bir de ek hesabımdan keserek faiz tahakkuk ettiriyorlar anlamsız.

Tarafımdan ne bir teyit alınmada ne bir bilgi verilmeden ferdi kaza poliçesi yapılması anlamsız. Yapılan bütün kesintilerin haksız olduğunu düşünüyorum. Yasal yollardan hakkımı arayacağım. Karşılığı kesilen poliçelerin hiç birinde imzam yoktur. Aksini ispatlıyorlarsa ispatlasınlar. Sbn sigortayı aradım bizle alakası yok ,bankadan iptal ettireceksiniz diyorlar. Orası da ayrı bir durum. Bankanın sitesinden de gerekli kaydı açtım umarım hatayı düzeltirler.

Sezgin 266 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Müşterimiz konuyla ilgili bilgi verilmesi amacıyla aranmış ancak kendilerine ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön