16 Mart
#11725044

Sekabet.com Parama El Koydu!

Geçen gün Sekabet'te 1000 lira kazandım. O akşam parayı çekemedim. Sabah kalktığımda 300 liraya düşmüştü. Canlı desteğe yazdım 300'ü çekmek istedim. Bu sefer geri kalanda gitti. Niye böyle oldu niye 1100 lira varken hiç para çekmeden sıfırlandı hesabım? Canlıya soruyorum çekim gözüküyor diyor sorun yok diyor ama para yok ortada bunun sebebi nedir kaybedince güzelde kazanınca olmuyor mu.

İsmail İsmail 1.256 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail17 Mart

    Yani sizin güvenlik dedigniz parama el koyup başka hesaba aktarmakmi? Güvenlik sıkıntısı olsa paraya el koymazsın hesabi döndürürsün bana da bilgi verirsin. Sürekli aynı yerden girecem diye bir şey yok. Hem senin sorunun de hem de parayı başka Papara hesaplarına aktar ne güzel

  • Sekabet.com Temsilcisi17 Mart

    Merhaba İsmail Bey, Öncelikle sitemizde iki aşamalı güvenlik ve sms güvenlik sistemi olarak hesaba izniniz dışında farklı bir girişi imkansız hale getirecek bir uygulama mevcuttur.Her üyemiz hesaba ilk kez giriş yaptığında aşağıdaki görüntüdeki gibi bir uyarı ekranı karşısına çıkar ; https://prnt.sc/m779et Siz de ekran görüntüsündeki uyarıda 3.seçeneği seçerek sorumluluğu tamamen üzerinize almışsınız. Sekabet'in samimiyeti, üyelerinin güvenliğini ön planda tuttuğu getirdiği güvenlik sistemleri ile bariz ortadadır.Ayrıca bizim en büyük referansımız geçmişimizdir. Yüzbinlerce üyemize sorunsuz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sonuç itibari ile 2 farklı güvenlik sistemimizi reddedip sorumluluğu üzerine alan ve sonrasında bu üzücü durumu yaşayan hesaplar hakkında en ufak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Ziyaretçi Yorumları