16 Mart
#11724771

Sekabet.com CepBank Yatırımım Hesabıma Yansıtılmadı!

Cuma günü 500 TL CepBank bildirimi yaptım. Para hesabımdan çekildi fakat CepBank çeken kisi siteye yanlış bildirim demiş açıkçası paraya el koydular. Sitenizde diyor ki bankadan lokasyon bilgisi alın. Yahu 4 kere bankayı aradım yasa gereği bu bilgi verilmez zaten ekranlarına bile bu bilgi yok olduğunu söylüyorlar. Artık buranın da suyu ısındı. Site çalışan insanlarımız çok güvenilir diyor şaka gibi adam 500 TL'yi aldı onu savunuyor ayıptır. 2 senedir yatırıyorum ben buraya canlı desteğe diyorum ki banka bu bilgiyi siz arayın eğer verirse size siz haklısın bir şey talep etmiyorum diyorum alabilirsiniz diyorlar olan bize oldu. Yazıklar olsun.

Gokhan Gokhan 1.136 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gokhan18 Mart

    Sekabet hala sorunumu çözmüyor ve ilgilenmiyorlar. Istemis olduğu lokasyon bilgisi banka hiçbir şekilde vermiyor banka ekstremi siteye gönderdim fakat hala bir sonuç yok. Sorun çalışanlarının terbiyesizliğini gidermiyorlar. Cuma gününden beri dönüş bekliyorum. Ama maalesef paranın üstüne yattı çalışan insan bu kadar olmaz bütün güveni kaybettirdi. Bu sorun ve paramı alana kadar her yerde kotuluycem Çünkü çalışan arkadaşlar hiç ama hiç ilgilenmiyor. Uzak durun bu şekilde bu siteden oynanmaz başka yerlere yönelin

  • Gokhan17 Mart

    Istediginiz banka lokasyonu vermiyor siz dalga mi geciyrsnz insanlarla örnek veriyrm kendi Finansbank hesabınızdan birine 10 TL CepBank yapın ve oparayi çekin bir de bankayı arayın lokasyon bilgisi veriyormu vermiyormu o zaman görün bende tamam diyeceğim.

  • Sekabet.com Temsilcisi17 Mart

    Merhaba Gökhan Bey Tarafınızdan talep edilen bilgi ve belgeleri gönderdikten sonra canlı destek hattımız üzerinden gerekli kontroller için destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları