22 Ekim 2013

Sek Süt'ün Kalite Yönetiminde Başarısızlığı!

2009921 nolu şikayetim üzerinden 1 aydan fazla zaman geçti. 2063196 nolu şikayetim üzerinden 1 hafta geçti. SEK adına ve kurumsallığına yakışır şekilde kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıyor. Bozuk çıkan ürünümün karşılığını istiyorum.

Olcay 192 Okunma

Cevaplar

 • Olcay25 Ekim 2013

  Sayın SEK yöneticileri (yetkilileri değil), gönderilen ürün dün akşam itibariyle elime ulaştı. Öncelikle teşekkür ederim. Ancak şunu bilmelisinizki, biz müşterileriniz, büyük şirketlerin büyük oluşlarını yüksek ciro ile değil, müşteri odaklılık ile değerlendiriyoruz. 13 eylülde başlayan şikayet sürecimi çok kötü yönettiniz ve beni memnun edecek çözümü 24 ekimde üretebildiniz. Buda güven ve müsteri kaybına sebebiyet verebilecek bir durumdur. Mademki ürünü gönderecektiniz, bu süreci çok daha etkili yönetebillirdiniz. Bu sefer yapamadınız. Burada yazdıklarımının kalite yönetim sistemlerinde mevcut olan sürekli gelişim kapsamında değerlendirip, ona göre düzeltici ve önleyici hareketleri uygulamaya koymanızı tavsiye ederim.

 • Olcay25 Ekim 2013

  24 kasım yerine 24 ekim okunması lütfen

 • Olcay25 Ekim 2013

  Sayın SEK yöneticileri (yetkilileri değil), gönderilen ürün dün akşam itibariyle elime ulaştı. Öncelikle teşekkür ederim. Ancak şunu bilmelisinizki, biz müşterileriniz, büyük şirketlerin büyük oluşlarını yüksek ciro ile değil, müşteri odaklılık ile değerlendiriyoruz. 13 eylülde başlayan şikayet sürecimi çok kötü yönettiniz ve beni memnun edecek çözümü 24 kasımda üretebildiniz. Buda güven ve müsteri kaybına sebebiyet verebilecek bir durumdur. Mademki ürünü gönderecektiniz, bu süreci çok daha etkili yönetebillirdiniz. Bu sefer yapamadınız. Burada yazdıklarımının kalite yönetim sistemlerinde mevcut olan sürekli gelişim kapsamında değerlendirip, ona göre düzeltici ve önleyici hareketleri uygulamaya koymanızı tavsiye ederim.

 • Olcay22 Ekim 2013

  SEK müşteri hizmetlerinden arayan bayan bana gönderilerilerinin elime ulaşıp ulaşmadığını sordu. Bende kendisine böyle bir gönderi yaptıklarına inanmadığımı, yapmışlarsa bunu sistemlerinde yada gönderdikleri kurum/kargo üzerinden takip edeceklerini, bana neden sorduklarını, bunun hiçbir anlamı olmadığını ilettim. Sayfayada çözüm sürecinin başlatıldığını yazmışlar. 13 eylüldür benim ilk şikayet tarihim, SEK gerçekçi olmalı. Oyalama süreci çok karmaşık bir hal aldı.

 • Sek Süt Temsilcisi22 Ekim 2013

  Konu ile ilgili tüketicimizle görüşülerek çözüm süreci başlatılmıştır. Saygılarımızla, Tat Konserve Sanayii A.Ş Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön