08 Kasım 2017

Sek Süt Taze Peynir Hava Kabarcığı İle Gramajdan Ciddi Kısıyor!

Sek Süt taze peynir ürününü ilk kez ve sanırım son kez alıyorum. Nedeni ise kutunun yarısından fazlası hava kabarcığı nedeniyle boş olması. Daha önce de birkaç kez hava kabarcığını başka markalarda da gördüm ama bu hava kabarcığı falan olamaz, bu bildiğiniz hava balonu. Sanki bu kaba peynir koymayı unutmuşsunuz. Bir dünya paraya sata sata hava dolu az peynir. Sek bu yanlışı acilen düzeltmeli.

Selen 1.170 Okunma

Cevaplar

  • Selen13 Kasım 2017

    Sayın yetkili, şikayet ile ilgilenileceğini bildiren otomatik mesajınızı alalı 4 gün oluyor. Klişe sözlerle özür dileyip, konuyla ilgileneceğinizi ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla benim için başka yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını usulen sormak için daha kaç gün geçmesi gerekiyor. Ya da farklı bir şekilde düşünelim, o kadar çok markadan şikayet var ki yetişemiyorsunuz. Bırakın bir daha ürününüzü almayı, reyonda ürününüzle ilgilenen tanımadığım birisine bile ürününüz ve şikayete ne oranda ciddiyetle yaklaştığınızı anlatacağımdan emin olabilirsiniz. Markanızın Koç Holding bünyesinde böylesine vurdumduymazlık ve lakayıtlık içinde çalışmasını hiç yakıştıramadım.

  • Sek Süt Temsilcisi08 Kasım 2017

    Değerli Tüketicimiz; Geri bildiriminiz ve paylaşımlarınız bizler için büyük önem taşımaktadır. İletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden yetkili birimlerimize yönlendirmeniz yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Tat Gıda Sanayi A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön