05 Eylül 2013 #1989414

Sek Süt Küflü Yoğurtla ilgilenmiyor!

25 Ağustos'ta bakkaldan aldığımız 2 kiloluk sek yoğurdun ilk kapağını açtığımda yeşil küf vardı kenarında. Kaşıkla sıyırıp attım o kısmını. İkinci açısımda yoğurdun içinde daha fazla küflenme meydana gelmişti. Ayın 2'sine kadar yoğurdun içi yemyeşil oldu ve içinde canlılar üreyebilir diye çöpe attım.


Küf dolu numuneyi daha ne kadar evimin sınırları içerisinde bekletebilirim ki? Koç'un Sek Süt markası için 0800'lü müşteri hizmetlerini aradım. İlgililer geri dönüş yapacak dendi, kimse aramadı. Tekrar aradım ayın 30'unda yine kimse aramadı. Bugün 3. ve son arayışımdı. Yine aynı ezber cümle söylendi. İlgililer geri dönüş yapacak.

Seda 152 Okunma

Cevaplar

  • Seda01 Ekim 2013

    sek hala konuyu çözmedi ve durum hakkında bilgilendirme yapmadı

  • Seda10 Eylül 2013

    3kere aramama rağmen geri donuş yapmayan sek,şikayetvar.com'a şikayet girince hemen aradı.Demekki isteyince arayabiliyorlarmış.Ancak üretim departmanlarından hala geri donuş yokmuş.sorunum çözülmedi.Müşteri kaybediyorlar.Pazarlamada ağızdan ağıza diye bir reklam çeşidi vardır.Müşteriler bu yöntemi kullanarak reklam yaparlar.

  • Sek Süt Temsilcisi06 Eylül 2013

    Konu ile ilgili tüketicimizle görüşülerek çözüm süreci başlatılmıştır Saygılarımızla, Tat Konserve Sanayii A.Ş Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön