13 Eylül 2013 #2009921

Günlük Sek Süt Bozuk Çıktı!

Ümraniye Çakmak mahallesi Uyum Marketten aldığım Sek günlük şutu ayın 2 sinde aldım ve son kullanma tarihi 9 eylül idi. Ayın 3unde sütü açtım ve yoğurt gibi kesilmiş olarak buldum. Aynı akşam Web sayfasından Sek'e şikayet formu doldurdum ve cevap alamayınca da dün telefon açtım, geri dönüş yapacaklarını söylediler ama hala bekliyorum, bu mudur Sek'ın kalite yönetimi, müşteri memnuniyeti anlayışı? Aynı gün fotoları çekmiştim, eğer dönüş alamaz isem bende her türlü hakkımı arayacağım.

Olcay 437 Okunma

Cevaplar

 • Olcay25 Ekim 2013

  24 kasım yerine 24 ekim okunması lütfen

 • Olcay25 Ekim 2013

  Sayın SEK yöneticileri (yetkilileri değil), gönderilen ürün dün akşam itibariyle elime ulaştı. Öncelikle teşekkür ederim. Ancak şunu bilmelisinizki, biz müşterileriniz, büyük şirketlerin büyük oluşlarını yüksek ciro ile değil, müşteri odaklılık ile değerlendiriyoruz. 13 eylülde başlayan şikayet sürecimi çok kötü yönettiniz ve beni memnun edecek çözümü 24 kasımda üretebildiniz. Buda güven ve müsteri kaybına sebebiyet verebilecek bir durumdur. Mademki ürünü gönderecektiniz, bu süreci çok daha etkili yönetebillirdiniz. Bu sefer yapamadınız. Burada yazdıklarımının kalite yönetim sistemlerinde mevcut olan sürekli gelişim kapsamında değerlendirip, ona göre düzeltici ve önleyici hareketleri uygulamaya koymanızı tavsiye ederim.

 • Olcay09 Ekim 2013

  Sek'ten son dönüşü aldığım tarih 19 eylül ama hala ürünüm elime ulaşmadı. Her aradığımda bana ulaşabilecekleri bir telefon istemeleri çok sinir bozucu. Böyle kurumsal bir firmanın oyalama, geçiştirme numaraları yaptıgını görmek çok üzücü. Etrafımdaki tüm insanların SEKten şikayet etmesi ve internette bukadar çok şikayet olması gayet normalmiş.

 • Olcay19 Eylül 2013

  Bugun sek tarafından aranarak yasadıgım sorunun muhtemelen soguk zincir bozulmasından kaynaklanmış olabileceği, bununla ilgili ürünü aldıgım markette dahil tüm birimlerde gerekli kontrol ve uyarıların yapılacagı tarafıma bildirildi. Buna ilave olarak kendi ürünleri ile ilgili biz müşterilerin içini rahatlatacak bilgileride verdi. Teleafi amaçlı olarak bozuk çıkan ürünümüz için ürün göndereceklerini bildirdiler. Ürün elimize ulaştığında yada ulaşmaz ise tekrar bilgi paylaşacagım. İnanıyorumki SEK şikayetimden şu ana kadar geçen süreci çok daha başarılı yönetip, hızlı reaksiyon verebilir ve müşteri memnuniyetinde çok üst düzeylere çıkabilir. Teşekkürler

 • Olcay16 Eylül 2013

  şikzyetimle ilgili hiçbir gelişme yok, neredeyse 2 haftayı bitirdik

 • Olcay13 Eylül 2013

  Bugün SEK tarafından aranarak ilgili şikayetim ile ilgili en kısa zamanda dönüş yapılacağı bildirildi. Şikayetimin başlangıç tarihinin ayın bası oldugunu ama hala dönüş alamadığımı belirttim. Durumun aciliyetini ileteceklerini söylediler. Israr ile dönüşün nezaman olacağını sormama rağmen açık cevap alamadım. Olay burada tamamen büyük firmaların devamlı müşterilerine verdikleri önemin ve hizmetin göstergesi olacaktır. Kalite yönetimi ve müşteri odaklılıklarını da görmüş olacağız. Bundan sonraki sürecei SEK kendisi şekilllendirecektir.

 • Sek Süt Temsilcisi13 Eylül 2013

  Konu ile ilgili tüketicimizle görüşülerek çözüm süreci başlatılmıştır Saygılarımızla, Tat Konserve Sanayii A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön