Sek Süt Sürülebilir Peynirden Küf Parçaları Çıktı!

Rabia E. |

Son kullanma tarihi 29.09.2016 olan sürülebilir peynir ürününüzü bu sabah kahvaltı için aldım. Peynirin tadı çok kötüydü ve alt tabakası dibe çökmüş üst kısmıyla arasında boşluk oluşmuştu fakat asıl problem içinden nohut büyüklüğünde siyah yeşil renkte küf parçaları çıkması. Bu kadar kötüsünü daha önce görmemiştim.

Etiketler :

Bozuk Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rabia E.
  28 Eylül
  12:24

  Merhaba, ilgili şirketten birden fazla kişi bana ulaştı. Fakat her arayan aynı şeyleri söyledi, defalarca aynı bilgiler teyit edildi. Hediye paketi vermek istediklerini ilettiler. Bizzat getirmek istiyoruz diyip tarih verdiler. O tarihte ve ertesi günü arayıp soran olmadı. Diğer hafta ilgili kişinin toplantısı çıktığı bu yüzden gelemediği belirtildi. Tekrar tarih istendi. Gelmeyip haber verilmediği konusundaki rahatsızlığımı dile getirdim. Sonuç olarak hiçbir aksiyon yok. Zoraki yapılmaya çalışılan dolayısıyla başarısızlıkla sonuçlanan bir müşteri memnuniyeti işleyişi. Kurumsallıktan eser yok.

 • Rabia E.
  11 Eylül
  12:23

  Merhaba, tüketici memnuniyeti nasıl sağlanmıştır acaba? Açıklama getirebilirseniz sevinirim. Sadece aranıp ürünün fotoğrafları istendi ve mail yoluyla bunu paylaştım. Ortada bir memnuniyet yok henüz.

 • 08 Eylül
  10:10

  Konu ile ilgili tüketicimizle görüşülerek çözüm süreci başlatılmış ve tüketici memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  Tat Gıda Sanayi A.Ş Müşteri Hizmetleri