07 Mayıs 2016

Sek Süt Son Kullanım Tarihi Geçmemesine Rağmen Aldığım Süt Bozuk Çıktı!

04.05.2016 tarihinde her zaman alışveriş yaptığım marketten aldığım Sek Süt kullanma tarihi geçmemiş olmasına rağmen bozuk çıktı. Kapağını açar açmaz tuhaf bir koku vardı zaten. Bir yudum aldıktan sonra bozulmuş olduğuna emin oldum. Çöpe dökmek zorunda kaldım. Son kullanma tarihi 08.05.2016 olduğu için ve her zaman alışveriş yaptığım markette daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadığım için şaşkın ve üzgünüm açıkçası. Tüketici olarak gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Kubra 474 Okunma

Cevaplar

  • Kubra 20 Mayıs 2016

    Sikayetimle ilgili bir sonuç alamadım. Bir daha asla Sek urunu almayacagim. Etrafimdaki herkesi de uyariyorum almamalari için. Bu mu sizin müşteriye sayginiz. yazık.

  • Kubra 11 Mayıs 2016

    Telefon numaramla ilgili e mail attım. aradılar ve sonra tekrar iletişime gecilecegini söylediler ama sikayetimle ilgili bir sonuç alamadım. Surec bu şekilde yavaş mi isliyor?

  • Sek Süt Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli tüketicimize şikayeti ile ilgili açıklama için belirtmiş olduğu irtibat numarasından ulaşılamamıştır. [email protected] adresinden mail yoluyla kendisine ulaşabileceğimiz irtibat numarasını paylaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla Tat Gıda Sanayi A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön