24 Ekim 2013

SehirFirsati.com'dan Almış Olduğumuz Suda Kebap'tan Kovulduk!

SehirFirsati.com - Grupon'dan haftanın her günü her saatte kullanabileceğimiz belirtilen Suda Kebap fırsatı aldık. Rezervasyon yaptırarak gittik. Masaya oturduktan sonra Grupon şifremizi ne zaman vermemiz gerektiğini sorduk ve film koptu!

Bir bey o günün maç günü olduğunu, çok para kazanmak istediklerini ve bizim masamızdan kalkmamız gerektiğini söyledi. Daha kenara geçebileceğimizi söyledik. Görevli bize bizi o gün orada istemediğini söyleyerek son derece çirkin bir tavırla bize kapıyı gösterdi, kalkın diyerek kovdu!

Haftanın her günü, her saat kullanabileceğimiz belirtilen, özel günler hariç, belirtiniz gibi uyarılar olmadan satışa sunulan, peşin ödeme yaptığımız hizmetin karşılığı bu oldu. Grupon'a olan güvenimiz sarsıldı

Bahar 251 Okunma

Cevaplar

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Üyemiz, Öncelikle yaşanan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bir çok firma ile kampanya yapmaktayız. Memnuniyetinizi üst düzeyde tutabilmek için de gerçekten ekip olarak çaba göstermekteyiz. Ancak bazen kişisel bir takım durumlar söz konusu olabiliyor. Kampanyayı satın aldığınız mail adresinizi [email protected] adresine iletmeniz durumunda gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz. Saygılarımızla

  • Bahar 25 Ekim 2013

    Grupondan fırsatlardan haftanın her günü her saatte kullanabileceğimiz belirtilen Suda Kebap fırsatı satın aldık ve 9 arkadaş bir gün önceden rezervasyon yaptırarak yemeğimizi yemek üzere gittik. Masaya oturduk, biraz sonra garsona grupon şifremizi başta mı sonda mı vermemiz gerektiğini sorduk ve film koptu!!! Görevli bir bey geldi ve o günün maç günü olduğunu, çok para kazanmak istediklerini, onlar için fırsat günü olduğunu ve bizim masamızdan kalkmamız gerektiğini söyledi. Tamam dedik daha kenarda bir masada oturabilirdik zaten maç izlemiyecektk. Fakat karşılaştığımız muamele bununla bitmedi. Görevli bize bizi o gün restaurantta istemediğini söyleyerek son derece kaba, çirkin bir tavırla bize kapıyı gösterdi !!!! İtiraz etmeye çalıştık ancak burdan buyrun kalkın diyerek kovdu !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön