SehirFirsati.com'dan Aldığım Üründen Bir Aydır Ses Yok!

Özenç T. |

3 temmuzda aldığım abtronicX2 kemer hala elime ulaşmadı işin tuhafı siparişi sorguladığımda böyle bir koda ulaşılamadığı tarzda bir uyarı veriyor. Defalarca aradım kargo yolda dendi fakat ürünümden hala ses yok. Bu karşılığını vermeden para tahsil etmekten başka birşey değil.

10 gün içinde teslim edilecek diye aldığım ürün yılan hikayesine döndü. SehirFirsati.com hakkında bir şikayetim yok fakat kargo ile teslim edilecek ürünler için ben başkalarının şikayetlerine rağmen bile bile bu hatayı yaptım şikayetim kendimden. Sıfır müşteri memnuniyeti sıfır dürüstlük ve sıfır ciddiyete rağmen parayı tahsil etmelerine yıldızlı pekiyi veriyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  13:53

  Değerli Üyemiz,

  Daha önceki görüşmemizde adresinizi teslimat adresi kısmına eksik girdiğiniz için ürünün gönderilemediğini ve 29 Temmuz tarihinde bize iletildikten sonra hemen firmaya bilgi verildiğini belirtmiştik. Hızlandırılması için tekrar bilgi veriyor olacağız.

  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarmızla,
  Groupon Çözüm Merkezi