17 Eylül 2013

SehirFirsati.com Yanıltıcı Görseli Kabullenmiyor!

SehirFirsati.com'un sunduğu Cinecity Açık Hava Sineması fırsatını satın aldım. Ancak, sinemada tanıklık ettiğimiz mekan ile fırsat sitesinin görseli arasında çok fark vardı. Ben de satın aldığım fırsat kodunu kullanmadım.

Bu durumu bu platformda dillendirdiğimde cevap olarak hizmet veren firmanın görselinin kullanıldığı söylendi. Bu cevabı ile firma yayınladığı görsellerde sorumluluk almadığını da göstermiştir.

Demek ki hizmet veren firmalar çok alakasız bir görsel gönderdiğinde, 'şehir fırsatı' müşterilerin mağdur edilmesine göz yummaktadır. Yapılan açıklama kesinlikle yetersizdir. Firmayı kınıyor, kullanıcılara daha dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum.

Nezih 136 Okunma

Cevaplar

  • Nezih18 Eylül 2013

    Açık Hava Sineması zaten sadece Wings Cinecity Trio Kozyatağı Ataşehir'de bulunmaktadır. Dolayısıyla ben de o şubeye gittim ve farklılık o şubeye ait. Hala görselin oraya ait olduğu savunuluyor. Bu cevabı yetersiz buluyorum.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Görseller, Wings Cinecity Trio Kozyatağı Ataşehir'e aittir. Her şubenin görseli paylaşılamamaktadır. Bu şube seçilmiştir. Bu sebeple sizin gittiğiniz şubede farklılık olabilmektedir. Yaşanan durumdan özür dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön