SehirFirsati.com Viskon Yatak Teslim Edilmedi!

Vahide Gülay Y. |

17.04.13 tarihinde aldığım yatak maalesef 10 gün içinde teslim denmesine rağmen bana ulaşması yaklaşık 40 günü bulacaktır bana sebebinin adres bilgisinin yetersizliği şeklinde bildirilmiştir.Halbuki hiç bir değişiklik yapılmadan aynı adresi teyit ettim görüşmelerimizin dinlenmesini ve bu kadar alışveriş yaptığım yerin ciddiyetsizliğini anlamış değilim tek bir yetkili ile görüştürülmediğim gibi bir özür yada daha hızlı bir gönderim şekline gidilmeden haftaya diye bilgi verilmiştir.

Parasını anında tahsil ediyorsanız hizmetide aynı süratte yapmanız gerektiğini düşünüyorum. Ben günlerce evde ürün gelicek diye birini bekletemem bende çalışan bir insanım. Umarım mağduriyetimi anlatabildim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  12:16

  Değerli Üyemiz,

  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.  Saygılarmızla,

  Groupon Çözüm Merkezi