SehirFirsati.com Ürün Hala Gelmedi!

Güngör E. |

07.05.2013 tarihinde Groupon'dan aldığımız kampanyalı visko yatak teslim süresi 14 gün olmasına rağmen teslim edilmedi. 3 defadır arıyorum ve sadece müşteri hizmeti çıkıyor ve onlarda aynı şeyi tekrarlayıp duruyorlar. Bir çözüm üretilmiyor. Yatak firması ile iletişime geçiliyor deniyor fakat firmadan bir ses soluk yok.

İnternetten alışveriş yaparken sözleşme imzalanıyor ve müşteriler kanunen bağlanıyor fakat bu firma için geçerli değil sanırım. Normalde teslimat süresi geçen ürün için firmaya cezai işlem uygulanır. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Kampanyalı ürün diye sitesinde satış yapan Groupon benim için alışveriş yapılmayacak listesinde yer aldı. Paramızla rezil oluyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  16:10

  Değerli Üyemiz,

  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.  Saygılarmızla,

  Groupon Çözüm Merkezi