06 Eylül 2013

SehirFirsati.com Ücret İadesi Yapmıyor!

Groupon - ŞehirFırsatı.com sitesinden yapmış olduğum ve kullanamadığım hizmetlerin iadesine olumsuz yanıt alıyorum.

Parasını ödediğim ve yemediğim yemeğin bedeli hangi ahlaki, insanı ve hukuki hakla iade etmediklerini anlayamıyorum. Bu para fırsat sitesine mi kalıyor, yoksa yemek hizmetini almak istediğim firmaya mı?

Öyle görünüyor ki fırsat sitesi kendisine büyük bir "Fırsat" yaratmış ve kolay para kazanmanın yolunu bulmuş. Üstelik bu uygulama sadece bu firmada var. Alışveriş yaptığım diğer indirim sitelerinde para iadesi yada ileride kullanılmak üzere şirketleri nezdinde bulunan hesaba parayı aktarıyorlar.

İlhan 98 Okunma

Cevaplar

  • İlhan09 Mart 2015

    Falan filan İnter Milan.

  • İlhan09 Eylül 2013

    bir ürün almak üzere sizden yapmış olduğum alış-veriş de ben söz konusu ürünü almamışsam siz bu bedeli hangi isim altında benden almış olduğunuzu açıklarmısınız. burada benim iadesini talep ettiğim bedel sadece 16 TL. bu derece kucuk tutarlar için ben ve benim gibilerin Tüketici Hakem Heyetleri gibi kanuni mercilerle uğraşmayacağını uğraşan olsa da bunun parasının ödemediğiniz kişilerin yanında deve kulak kalacağını bildiğiniz için bu yolda olduğunuzu tahmin etmek çok zor değil. daha önce dediğim kolay para kazanmanın yolunu bulmuşsunuz. fakat yukarıda Allah var. Umarım sadece bu parayı cebine indirenlerin değil bu çarka dahil olanlarında cezasını verir.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz; Kampanyalarımızı satın alırken, kabul etmiş olduğunuz kullanıcı sözleşmemiz ve iptal/iade prosedürümüz gereği, kullanım süresi sona eren Groupon'larınız ile ilgili herhangi bir işlem yapamamaktayız. Ancak; kampanya süresi dahilinde iletilen tüm iptal/iade talepleriniz tarafımızdan değerlendirilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön