SehirFirsati.com Paramı İade Etmiyor!

Ümit K. |

Özel sebepler nedeniyle aldığım fırsatı kullanamadım ve tarihi geçti. Bunu groupon müşteri hizmetleri ile paylaştım fakat ne para iadesi ne de hediye çeki iadesi yapamayacaklarını söylediler. Sebep de kupon alımından itibaren 1 hafta içinde başvurmak gerekiyormuş. O zaman bütün fırsatların kullanım sürelerini 1 hafta yapsınlar.

Sonra da bahane uydurup süre gibi şeyler söylemesinler.Kullanım süresi bir kaç ay olan bir fırsat için nasıl 1 hafta içinde başvurulacak? Üstelik benim başıma böyle bir olay daha önce de gelmişti.Yine bir fırsat almıştım ve kullanamamıştım. O zaman hediye çeki vermişlerdi. Fakat şimdi hiç bir şey yapamayız diyorlar. Bu nasıl bir çelişkidir böyle.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:51

  Değerli Üyemiz,

  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.  Saygılarmızla,

  Groupon Çözüm Merkezi