SehirFirsati.com Orijinal Olmayan Ürün!

Tayfun B. |

21.06.2013 de Sehirfirsati.com da çıkan Samsung s4 orj. kılıfın 120 TL yerine 29.90 TL kampanyasından 1 adet aldım. Dün kargo ile elime ulaştı. Kargoya taşıma için 4TL ödedim. Açtığımda ürünün bandrolsüz olduğunu ve orijinal olmadığını fark ettim. İthalatçı sticker ı dahi yok.

Yazdığım mailler sonucunda iadeyi gönderen kişiye göndermem gerektiğini ve ödemeyi tekrar benim yapmam gerektiğini söylediler. Aynı ürün dışarda çok daha uygun. Böylesine bir yanıltmacanın kurbanı olarak, kargo ücretini ödemeden gönderemeyeceğimi söylediklerinde deliye döndüm. Ödeyerek gönderdim ancak bu son alışverişimdi. Para iadesini ürünü alınca yapacaklarmış. Bekliyorum. Tekrar yazacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun B.
  27 Haziran
  18:31

  Herşeyin satış olmadığını umarım ilerde anlarsınız bir şekilde.
  Bunları okuyan kişilerde buna göre müşteriniz olsunlar.
  iyi günler

 • 27 Haziran
  17:50

  Değerli Üyemiz,

  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.  Saygılarmızla,

  Groupon Çözüm Merkezi