16 Mayıs 2013

SehirFirsati.com Kuponu İade Almıyorlar!

Ahmet ünlü kuaförde saç bakım paketlerinden aldım.2 nolu dip boyası paketinden aldım. Gitmeden önce rezervasyon yaptırdım. İş yerine gittiğimde işlem yapılacak saçın renginin çok açık renk olduğu, ellerinde bu renk boyanın olmadığı söylendi. Bu işlemin anca açıcı yardımıyla yapılacağı,bunun da kupona dahil olmadığı söylendi. Kuponu iade etmem gerektiği belirtti iş yeri açma işleminin 30tl ye kupondan bağımsız olarak yapılacağını söyledi.

Yani kuponu kullanmadım. Hemen oradayken Gruopon u aradım,iade talebimi ilettim. İş yeriyle görüşüp iade edeceklerini söylediler.İş yerindeki arkadaşa da bilgi verdim,aradıklarında kuponun kullanılmadığını belirteceğini söyledi. Ancak groupon 26 tl mi iade etmiyor.

Uğur 278 Okunma

Cevaplar

  • Uğur15 Haziran 2013

    sonunda bir tanıdık devreye girdi de, sorunu anlattı. daha doğrusu kuaförün sehirfirsatindaki temsilcisi devreye girdi. kuaför onu aradı, kuponun kullanılmadığını anlattı. ve sorun çözüldü. iademi aldım. yalnız defalarca telefon görüşmesi, stress, ve 2 defa kuaförün yerine gitmem bana kar kaldı tabi. sehirfirsati önceden daha iyiydi.ancak maalesef şuan şu iade politikasıyla tek kelime ile berbat.

  • Uğur23 Mayıs 2013

    papağan gibi sürekli aynı cevabı veriyorsunuz, size tüm bilgileri sunmama, işletmenin kuponun kullanılmadığına dair size bilgi vermek istemesine rağmen, siz işletmeyi aramamakta, bilgi almamakta ve beni mağdur etmekte ısrar ediyorsunuz. hizmet almadığım bir iş için 26TL ödedim, mağdur edildim. artık sizinle tüketici mahkemelerinde görüşeceğiz. o 26tl mi sizden çatır çatır alacağım,buraya da bütün belgelerini sunarım. bir daha sisteminizi de kullanmam. gruopon sehirfirsat ını kimseye tavsiye etmem,müşteri odaklı değil,cepleri odaklı çalışıyorlar.mağdur edilmek istenen kullansın grouponu ben daha kullanmam.yakında iflas edersiniz türkiye de bu kafayla giderseniz.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "[email protected]" adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön