SehirFirsati.com İade Ettiğim Ürüne İlişkin Para İadesi 3 Aydır Yapılmadı!

Erhan A. |

24. 12. 2012'de Groupon firmasından 219 TL ödeyerek almış olduğum aldığım takı dolabının nakliyesiyle ilgili yaşanan sıkıntılar (yanlış renkte ve bilgi vermeden gelen dolap, iadesi için nakliye ücretinin tekrar talep edilmesi, vs. ) sonucunda iade ettim. Aylardır sonuç alamamam nedeniyle hem ürünün, hem nakliye ücretinin iadesi için defalarca Groupon ile iletişime geçmiş olmama rağmen şu ana kadar 3 aydır para iade edilmedi. Söz konusu paranın iadesi ve paramı iade etmeyen Groupon yetkilileri ile ilgili hukuki işlem yapılması için gereğini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün / Hizmet İade Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan A.
  21 Mart
  19:33

  Groupon'un Saygıdeğer ve Son Derece Zeki Çözüm(!) Merkezi;
  Sizce hakikaten hesaplarimi kontrol etmeden ve Groupon'la kontaga gecmeden mi buralara sikayetimi yazıyorum??? Bir müsteri parasinin iade edilmedigini soyluyor ve firma da odedigini soyluyorsa, bunu ispat etmekle yukumludur!!!! Bunun tersini ispat edene kadar benim gözümde hırsızsınız, bir o kadar da is bilmezsiniz!!!..
  Saygılarımla.

 • 21 Mart
  17:25

  Değerli Üyemiz,
  Groupon aracılığıyla aldığınız Büyük Boy Aynalı Mücevher Dolabı ürününüze ait iadeniz 29.01.2013 tarihinde gerçekleşmiştir.
  Hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Aksi bir durumda bizimle "info@sehirfirsati.com" adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.
  Saygılarmızla,
  Groupon Çözüm Merkezi