SehirFirsati.com Hijyenden Uzak MAC ve Kryolan Ürünleri ile Makyaj Kursu!

Emel İ. |

MC Akademi MAC &Kryolan ürünleri ile yapılacak olan makyaj kursu için 2 kupon satın aldım. İki ay sonra Osmanbey subesi 5.kattaki makyaj odasında girdiğimizde ise şok olduk diyebiliriz. Hepsi kullanılmış ve çoğu tükenmiş, hijyenik durumda olmayan MC akademi markalı makyaj ürünlerine ilaveten malzemeleri sürebilmek için gerekli tüm diğer fırça ve süngerlerin yine kullanılmış ama sabahtan sabunlu su ile yıkanarak temizlendiğini ifade ettikleri ortam söz konusu idi (resimler mevcut).

Kullanılacak ürünlerin MAC&Kryolan olması gerekliliği ilettiğimizde kendi markalarının da aslında MAC de yapıldığını Kryolan ise bulunmadığı ilettiler, hijyenik olmayan ortamdan çıkmayı uygun gördük. Para iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  19:36

  Değerli Üyemiz,

  Groupon ŞehirFırsatı'nı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  Çok daha iyi kampanyalarda buluşmak üzere.

 • Emel İ.
  16 Nisan
  20:46

  Groupon Yetkilileri,

  Konuya dair şikayetimi hızla değerlendirerek ücret iadesi yaptığınız için teşekkür ederim,yaklaşımınız sebebiyle cekinmeden alısveris yapmaya devam edeceğim gibi cevremdekilere de tavsiye edeceğim

  EI

 • 16 Nisan
  08:55

  Değerli Üyemiz,
  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.

  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarmızla,
  Groupon Çözüm Merkezi