11 Kasım 2013

SehirFirsati.com Hiç Bir İndirim Sağlamayan Fırsatı İndirimli Diye Sattı!

Groupon'dan Metro Turizm'den % 50 indirim sağlayan fırsat kodu adıyla bir fırsat kuponu satın aldım. Bu fırsat kodu sadece 3 TL idi. Bu fırsat liste fiyatı üzerinden indirim sağlar yazıyordu.
Aynı gün İstanbul'dan Ankara'ya internet üzerinden bilet almak için metro turizmin internet sitesine girdim.

Liste fiyatı 57 TL, internet üzerinden satış fiyatı 43 TL yazıyordu. Yazdığım fırsat koduyla bilet fiyatı 40 TL'ye düştü. 3 TL'ye aldığım fırsat kodu ile (40+3=43) internet üzerinden satış fiyatıyla aynı oluyordu. Groupon'a durumu bildirdim, fırsatı iade etmek istediğimi yazdım. Müşteri ilişkileri sözleşmeyi okusaydınız, sözleşmede iade almadığımız yazıyor diyerek döndü. Şikayeti kapattı.

Umut 171 Okunma

Cevaplar

  • Umut15 Kasım 2013

    Firma problemi çözmeye çalışmıyor, indirim yazıp da hiç bir indirim sağlamayan bu kuponu yasal olarak nasıl satabildiğini anlatıyor.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi15 Kasım 2013

    Değerli Üyemiz, Rekabet yasası gereğince indirimler sadece liste fiyatı üzerinden yapılabiliyor.Fiyatlar da gidiş yönüne göre değişebilmektedir. Bu süreç firma ile alakalı bir süreçtir. Bununla birlikte liste fiyatı üzerinden olacağı da iade alınamayacağı da kampanyanın koşullar bölümünde belirtilmiştir. Saygılarımızla Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön