SehirFirsati.com Hakkımı Arıyorum!

Meral A. |

Sehirfırsatından 2 adet ayakkabılık aldık. Kurulum aşamasında malzemelerin kalitesizliğinden ayakkabılığın parçaları kırıldı. Diğer paketi açmadan iade ettik. Arayıp kurulum sırasında olan hatalardan sorumlu olmadıklarını söylediler. İlçemde bulunan tüketici hakları hakem heyetine gidiyorum. Çok kızgınım.

Şehirfırsatından artık hiç birşey almayacağız. Kullanıcı yorumlarını yayınlamıyorlar. Ayrıca müşteri hizmetleri de telefonu iyi günler iyi günler deyip suratımıza kapattı. Siteye güvenip alışveriş yaptık artık asla yapmayacağız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meral A.
  28 Haziran
  13:16

  bİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN SÖYLEDİĞİNİ DİĞERİ BİLMİYOR, YARDIMCIDA OLMADILAR ZATEN. KÖS KÖS 2. KARGO PARASINI DA VERDİM. SEHİRFIRSATINDAN ARTIK ASLA ALIŞVERİŞ YAPMIYORUM, ÇEVREMDEKİ HERKESE DE SÖYLÜYOR, SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE BAHSEDİYORUM.

 • Meral A.
  28 Haziran
  13:13

  HİÇ BİR ŞEY YAPMADINIZ!

 • 16 Mayıs
  16:27

  Değerli Üyemiz,

  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.  Saygılarmızla,

  Groupon Çözüm Merkezi