20 Eylül 2013

SehirFirsati.com Ürün Teslimatı!

ŞehirFırsati.com'dan 09.09.2013 tarihinde almış olduğum ürün web sayfasında yazan 'Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan 10 gün içerisinde ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.' ibaresine rağmen şu an 11 gün oldu ve henüz adrese teslimi yapılmadı, hafta başında aradığımda bu hafta içinde eliniz ulaşacak dendi, 19.09.2013 yani bugün aradığımda diğer hafta içinde elinize ulaşacak kargo aşamasında dedi.

O zaman 15 gün içinde teslimat yazılsın, neden 10 gün teslimat diye yazıyorsunuz diye sorunca 10 iş günü dedi, peki o zaman yarın tam 10 iş günü yapıyor deyince tersleyip beni konuşturmak istemedi ve diğer hafta ortasında elinize ulaşır dedi,nasıl iş bu? Açıklama istiyorum.

Aslı 62 Okunma

Cevaplar

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Öncelikle yaşanan gecikme için firma adına sizden çok özür dileriz. Ancak ürün kişiye özel üretilen, büyük bir ürün olduğundan sipariş üzerine yapılmaktadır. En hızlı şekilde adresinize gönderilmesi için firma ile irtibata geçmekteyiz. Takip edeceğiz. Saygılarımızla Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön