15 Şubat 2013

SehirFirsati.com Siparişim Gönderilmedi!

SehirFirsati.com sitesinden 13.01 tarihinde aldığım fırsatta 23.01'e kadar kesin teslim edilecek denilen ürünüm 15.02 tarihi itibariyle teslim edilmedi. Çağrı merkezini onlarca kez aradım her seferinde bugün yarın göndereceğiz dediler. En sonunda ürün sağlayıcı firmanın yetkilisinin telefonunu aldım ve onunla görüştüm. O da bize bu ürünle ilgili bir talep gelmedi dedi. Sonra Şehirfırsatını aradım. İstediğiniz siyah üründen kalmamış beyazını göndermemizi ister misiniz dediler. Bende peki dedim çaresizce. 10 gün olmasına rağmen ondan da ses yok. Defalarca açtırdığım şikayet kaydını"konuyu firmaya acil gönderilmesi kaydıyla ilettik" şeklinde kayıt açıp kapattılar.

Muhammed 46 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed22 Şubat 2013

    Yukarıdaki şikayetim ile ilgili tedarikçi firma ile sehirfirsati.com u aradan çıkararak zorla da olsa direkt görüşerek ürünümü sonunda teslim aldım.Eminim sehirfirsati.com un bundan haberi yoktur.Bu kadar kötü bir müşteri deneyimi yaşattıkları için bir CRM ve müşteri deneyimi yetkilisi olarak bulabildiğim her mecra da insanları hem bu siteden hem de ilgili tedarikçi firmadan alışveriş yapmamaları konusunda uyaracağım.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Talebinizle ilgili "[email protected]" adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön