02 Eylül 2013 #1989209

SehirFirsati.com Satış Sözleşmesine Uyulmuyor!

Groupon adlı siteden 17.08.2013 tarihinde iki fırsat satın aldık. Biri hemen elime ulaştı, diğeri ise bugün 2.09.2013 olmasına rağmen elime ulaşmadı. Sitede Groupon'unuzu aldıktan sonra 10 gün içerisinde elinizde diye bir ibare yer almakta.


Müşteri temsilcilerini arayıp ürünümün durumunu sorduğumda, şirketle görüşüp tekrar döneceklerini söylediler ve tarafıma gelen e-mail de yoğunluktan dolayı sorun yaşandığı ve en kısa zamanda elinizde olacaktır yazıyor.


Tekrar aradım ve satış sözleşmesine uymadıklarını söyledim. Aldığım cevap ilginç kampanya bitiminden itibaren 10 gün içinde elinizde olacaktır diyor. Sitede böyle bir ibare yok. Sitede yazılı olan satış sözleşmesine uymadıkları için SehirFirsati.com'dan şikayetçiyim.

Tuğba 127 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba03 Eylül 2013

    asla bir daha kullanmayacağım bir site tanıdıklarımada kullanmamaları konusunda tavsiyelerde bulunacağım.

  • Tuğba03 Eylül 2013

    tek problem siparişin gecikmesi değil dediğim gibi personeliniz sitede yazandan daha farklı bilgilendirmeler yapmakta sitenizde yazdığı gibi fırsatın satın alınması sonrası 10 gün mü yoksa temsilcinizin beyan ettiği gibi kampanya bitiminden sonra 10 iş günümü bunlar çok farklı kavramlar.duruma göremi yorum yapılıyor şirketinizde ses kayıtlarından dediğimi bulabilirsiniz.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşanan gecikme için firma adına çok özür dileriz. Bu partide yoğunluk sebebiyle bir gecikme yaşanmıştır. Ancak en kısa sürede teslim edilmesi için takip etmekteyiz. Saygılarımızla Groupon Şehirfırsatı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön