22 Şubat 2013

SehirFirsati.com Para İadesinde Yardımcı Olmuyor!

Şehirfırsatı. com sitesinden, groupon, alıp kullanamadığım ürünün herhangi bir şekilde iade edilmemesine ısrarla cevap aramama rağmen hala geçerli bir cevap alamadım groupon (kupon) alırken 7 günden sonra cayamayacağıma dair onay vermiş bulunmuşum.Ama bu paramın tamamına el koymak için sebep olamaz ki?

Masraf olur, bir şey olur bunu bana belgeler paramı geri ödemezsiniz, hakkınızdır anlarım.Ancak ödediğim paraya karşılık herhangi hizmet almamışken; ne bana, ne de karşı firmaya 5 kuruş ödenmiyor ve sırf cayma hakkımı (farkında olarak, olmayarak) engellediğim için groupon bütün parama el koyuyor. Tekrar soruyorum; (cayamama onayı bir cevap değil) paramın tamamına neden el koydunuz?

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Mart 2013

    Yukardaki mesajda ne yaziyor: "İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır." Mesajin uzerinden 1 hafta geçti, ancak bana ne bir mail ne de bir telefon geldi. Hala cevap bekliyorum.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Talebinizle ilgili "[email protected]" adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön