20 Şubat 2013

SehirFirsati.com Para İadesi Yapılmıyor!

Şehirfırsatından almış olduğum kuponun iadesi için firmanın 16 Kasım 2012'de yapılacağı söylenmesine rağmen şu ana kadar yapılmamıştır. Konuya ilişkin olarak, 5-6 farklı kişi ile görüştüm, herkes başta iade ettiklerini söyleyip hesaplarımda böyle bir hareket görmediğimi, gönderdiklerini iddaa ettikleri ödeme dekontunu görmek istediğimi söyleyince de ödemenin başarısız olduğunu söyleyerek suçu bankaya atmaktadırlar. Ve nasıl bir yerdir ki şuana kadar hala aktarım yapılmamıştır. Para iadesi konusunda bu kadar sıkıntı yaşanabileceğini, bu kadar yanıltabileceğini görmüş oldum.

Devrim 46 Okunma

Cevaplar

 • Devrim05 Mart 2013

  20 Şuabat'ta şikayetimi buraya yazdıktan sonra altına hemen ilgileneceklerine dair maili aynı gün atmalarına ve iade işleminin 2-3 gün içerisinde yapılacağı belirtilmiş olmasına rağmen hala yapılmamıştır. Bu süreç içerisinde konuşmadığım sanırım call centre kalmadı, aynı durumu onlarca kez iletmememe rağmen aynı durum hiç değişmeden aynı cümlelerle devam etmektedir. Aşağıda 20 Şubat'ta attıkları maili görebilirsiniz: "Değerli Üyemiz, Şikayetiniz firmamıza ulaşmıştır. Tutarınızın iadesi ile ilgili bugün içerisinde tekrardan bankaya bilgi veriyor olacağız. Tutarınız 2/3 iş günü içerisinde hesabınıza geçirilmesi için sürecinizi takip ediyor olacağız. Bizlere [email protected] adresinden her zaman ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Groupon Çözüm Merkezi"

 • Devrim22 Şubat 2013

  Sorun hala çözülmemiştir!

 • Devrim20 Şubat 2013

  Sorun hala çözülmemiştir, yine bankaya talimat verdik şeklinde mail atılmıştır. Bu şekilde cevabı ben müşteri hizmetlerinden en az 5 defa duydum... Dun firma ile konuşmamda müşteri hizmetlerindeki bayan beni finans departmanından birilerinin aramasını sağlayacağını söylemişti fakat yine her zamanki gibi arayan olmadı. Sadece oyalama taktiği izlemektedirler!!!

 • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Talebinizle ilgili "[email protected]" adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön