27 Şubat 2013

SehirFirsati.com Para İademi Gerçekleştirmiyor!

Bu ay 20.02.2013 tarihinde bir ürün satın aldım. İki kişi olduğundan iki adet kod olmasından şüphelenmemiştim fakat hesabımda gördüm ki para iki kere çekilmiş. Bugün müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede bir adet kart iptal edildi. O kart bedelinin groupon para olarak groupon sitesine tanımlanacağı söylendi.


Siteye groupon para tanımlaması yapılmadı. Ben de mail atarak kart bedelinin kredi kartıma ödenmesini rica ettim. Kupon bedeli üyelik hesabınıza tanımlanmış olduğundan, nakit iade işlemi gerçekleştirememekteyiz, diye geri döndüler. Ben ilk mail attığımda groupon para tanımlaması yoktu. Güvenmediğim bir siteden zorla alışveriş yapmak istemiyorum. Para iadesi rica ediyorum.

Mine 100 Okunma

Cevaplar

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli Üyemiz, Şikayetiniz ile ilgili tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Groupon Çözüm Merkezi

  • Mine27 Şubat 2013

    "Kampanyamızı satın alırken kabul etmiş olduğunuz kullanıcı sözleşmemizde de belirtildiği üzere, nakit iade işlemleriniz, alışveriş tarihinden itibaren ilk 7 gün içinde yapabilir. " dediler. Fakat 7. gün saat 17:20 sularında bitecek.

  • Mine27 Şubat 2013

    Groupon önce benden iki ürün parası aldı. Sonra isteğim üzerine birini iptal etti ve parasının groupon para olarak hesabıma tanımlanacağını söyledi. Tanımlama yapılmadan mail attım ve paranın kredi kartıma yatırılmasını istedim. Bunun üzerine groupon para tanımladık kredi kartına aktaramayız dediler. Halbuki sonradan oldu. Ben ısrarla mail atınca "Kampanyamızı satın alırken kabul etmiş olduğunuz kullanıcı sözleşmemizde de belirtildiği üzere, nakit iade işlemleriniz, alışveriş tarihinden itibaren ilk 7 gün içinde yapabilir. " dediler. Fakat 7. gün saat 17:20 sularında bitecek.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön