07 Ağustos 2013

SehirFirsati.com Kullanamadığım Kupon!

Son kullanma tarihi 29 Temmuz olan bir kurs fırsatı satın aldım. Kursu aradığımda kurslarının Haziran sonu itibarıyla bittiği ifade edildi. İlgili firmaya para iadesi için yazdığımda, kursu kullanamayacağımı hesabıma Groupon para yükleneceği bilgisi aldım.


Daha önce aldığım fırsatlarda da benzer sıkıntılar yaşadığım için hediye para istemediğimi, kredi kartıma para iadesi istediğimi belirttim. Bana caymadan bahsedilerek, 7 günü geçtiği ve para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Konunun cayma ile hiçbir alakası yok. Firmadan kaynaklı sorunlar nedeniyle kuponumu kullanamadım. Firmanın müşteri hizmetleri son derece ilgisiz ve alakasız.

Başak 96 Okunma

Cevaplar

  • Başak16 Ağustos 2013

    Tarafıma herhangi bir iade yapılmadı. Her zaman olduğu gibi yine doğru düzgün araştırılmadan bir cevap verildi. Sonrasında hiç bir bilgi alınamıyor.

  • Başak13 Ağustos 2013

    Hesabıma yansıyan bir iade bulunmamakta. Ödemeyi kredi kartı ile yapmıştım. Yanlışlık olmaması açısından kontrol ederseniz sevinirim.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Üyemiz, Öncelikle yaşanan durumdan dolayı özür dileriz. İade işleminiz firmanın kapanması sebebiyle nakit olarak ödemeyi yapmış olduğunuza hesabınıza yapılmıştır. Gün içerisinde kontrol edebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön