29 Mart 2013 #1712953

SehirFirsati.com İademi Gerçekleştirmiyor!

Şehir Fırsatı sitesini birkaç senedir bir sorun yaşamadan kullanıyordum. Daha önce de aldığım ama çeşitli nedenlerle kullanamadığım kuponlarımı iade etmiş ve ödememin karşılığı hesabıma puan olarak aktarılmıştı. Son aldığım fırsatta kuponlarımı kullanamadığım için tekrar iade talebinde bulundum ancak müşteri hizmetleri prosedürlerinin değiştiğini iade yapılamayacağını belirtti.


Prosedür ne zaman ve niye değişti bir fikrim yok. Şehir Fırsatı artan müşteri ilgisi nedeniyle müşteri memnuniyeti politikasından vazgeçmiş olabilir mi? Dediğim gibi daha önce sorunsuz kullandığım site son alışverişimde bana pahalıya mal oldu. Bir daha kullanır ve başkalarına önerir miyim? Tabii ki hayır!

Reşan 100 Okunma

Cevaplar

 • Reşan19 Nisan 2013

  Gene başladık aynı kısır döngüye. "Mail attım ama otomatik mail görünümlü kalıp cevaplar aldım" diyorum. Siz bana aynı sinir bozucu e-mail sürecini başlatmamı öneren yine kalıp bir cevap veriyorsunuz. Talebimi bir kenara bıraktım bu çağda bu müşteri hizmetleri zihniyetinin şaşkınlığını yaşıyorum şu an.

 • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, "[email protected]" adresine talebinizle ilgili mail göndermeniz durumunda 48 saat içerisinde dönüş sağlanacaktır. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

 • Reşan18 Nisan 2013

  Gerek telefon gerekse de e-mail ile size ulaşmaya çalıştım buraya yazmadan önce. Ancak amatör düzeyde hizmet veren bir call center ve otomatik cevap niteliğinde yazışmalarla sonuçlandı süreç. Eğer başlatacağınız çözüm süreci de buna benziyorsa hiç başlatmayın teşekkür ederim.

 • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi17 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "[email protected]" adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön