15 Ağustos 2013

SehirFirsati.com Groupon Cinemaximum Kodlarım Çalındı!

SehirFirsati.com - Groupon'dan Cinemaximum bilet kodları satın aldım. Benim dışında hiç kimsenin kullanma ihtimali olmayan 3 adet kod bilgim dışında kullanıldı. Bu konuda Groupon'a defalarca mail attım. Belirttiğim kodların hangi sinemalarda kullanılmış olduğunu bildirmelerini rica ettim. Maillerime her seferinde Cinemaximum'la görüşün şeklinde cevap yazıldı.

Cinemaximum'a keza 5 adet mail attım ama onlardan da geri dönüş olmadı. İnternetde forum sitelerinde 4-7 TL arası Cinemaximum bilet kodları satılıyor. Birileri bu kodları bulmuş satıyor.

Groupon ya da Cinemaximum bunu hiç mi merak etmiyor? Bedava bilet peşinde değilim. Üyeliğimi derhal sonlandıracağım ama öncelikle bu iş nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum.

Nihat 394 Okunma

Cevaplar

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "[email protected]" adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Groupon Çözüm Merkezi

  • Nihat18 Ağustos 2013

    İnternetden alışveriş yapmak kolay ve pratik gibi görünsede yasal boşluklar,ülkemizde satıcının malı sattıktan sonra tüketiciye karşı yaklaşımı,tüketicinin haklarını bilmemesi,hukuk sürecinin geç işleyişi vs. gibi nedenlerden dolayı güvenilir değildir.Ucuz ,fiyatı uygun diye satın aldığımız ürünlerin defolu,eksik,hasarlı,satın alınan hizmetde işletmenin size 2. sınıf muamele göstermesi gibi sorunlarlada karşılaşıyoruz.Bu şekilde devam ederse bu ticaret dünyası büyümeden batar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön