20 Mayıs 2013

SehirFirsati.com Chocolate Bistro Rezerevasyon Kabul Etmiyor!

Groupon'dan, Chocolate Bistro'da yararlanmak üzere 2 adet kahvaltı kuponu aldım. Son dört haftada rezervasyon için aramamıza karşın yer olmadığını söylediler. Son olarak bugün yine aradım, ancak 4. hafta üst üste yer olmadığı bilgisi verildi. Ve kuponların geçerlilik tarihi 22 Mayıs'ta son buluyor. Muhtemelen kupon için çok küçük sayıda yer ayırıyorlar ve böylelikle kuponların kullanmalarını olanaksız hale getiriyorlar.


Kupon ücretlerinin iadesi ya da kuponların uzatılmasını arz ederim.

Alper 105 Okunma

Cevaplar

  • Alper27 Mayıs 2013

    Bugün info mail adresinden dönüş oldu. Durum hiç okunmadan yazılmış bir cevap, tek verilen bilgi "kuponları 1 hafta içinde iade edebiliyorsunuz" bilgisi. Bakın, defalarca kez tekrarladım; sattığınız fırsat geçerli değil, firma kabul etmiyor, hatta kabalıkta bulunuyor. Kuponu sattım sonrasına karışmam zihniyetiyle mi iş yapıyorsunuz? Hızlı dönüşünüzü beklerim.

  • Alper26 Mayıs 2013

    Merhaba, Daha önce bahsettiğiniz mail adresine de şikayetimi ifade etmiştim ancak oradan dönüş olmamıştı. Biraz önce tekrar yazdım, umarım buradaki hızınızı mailde de göstererek cevap gönderirsiniz. Ve tekrar ifade etmek isterim, kullanılamayacak bir fırsat satıyorsunuz, bilginize.

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak çözüm sürecini başlatabilmemiz için üyelik bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Şikayet var üzerinden başvurduğunuz mail adresiniz ve telefon numaranız ile kaydınız bulunamamıştır. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "[email protected]" adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön