23 Nisan 2013 #1758797

SehirFirsati.com Alisverişe Zorladılar!

Fırsat sitesinden 3 arkadaş almış olduğumuz fotoğrafçılık kursu, kursu verecek olan firmanın iflas ettiği gerekçesi ile tarafımıza verilmemiştir. Konuyu, şehir fırsatı yetkililerine detaylı bir şekilde anlatmış, iptalin bizimle değil firmadan kaynaklıdığını belirtmiş olmamıza rağmen, şehirfırsatı yetkilileri parayı iade etmek yerine, siteden başka bir alışveriş yapmaya bizi mecbur bırakmştir.


Bu türden alışverişi daha önce birçok kez yapmış birisi olarak bu uygulamayı oldukça yadırgadığımı, verilecek hizmeti garanti altına alamayacak kişi veya kurumların fırsat sektöründe faaliyet göstermelerinin, bu tarz mağduriyetleri engellemek adına kısıtlaması gerektiği görüşündeyim.

Nur 159 Okunma

Cevaplar

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "[email protected]" adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön