SehirFirsati.com Groupon Cinemaximum Kodlarım Çalındı!

Nihat E. |

SehirFirsati.com - Groupon'dan Cinemaximum bilet kodları satın aldım. Benim dışında hiç kimsenin kullanma ihtimali olmayan 3 adet kod bilgim dışında kullanıldı. Bu konuda Groupon'a defalarca mail attım. Belirttiğim kodların hangi sinemalarda kullanılmış olduğunu bildirmelerini rica ettim. Maillerime her seferinde Cinemaximum'la görüşün şeklinde cevap yazıldı.

Cinemaximum'a keza 5 adet mail attım ama onlardan da geri dönüş olmadı. İnternetde forum sitelerinde 4-7 TL arası Cinemaximum bilet kodları satılıyor. Birileri bu kodları bulmuş satıyor.

Groupon ya da Cinemaximum bunu hiç mi merak etmiyor? Bedava bilet peşinde değilim. Üyeliğimi derhal sonlandıracağım ama öncelikle bu iş nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  14:45

  Değerli Üyemiz,
  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.

  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Groupon Çözüm Merkezi

 • Nihat E.
  18 Ağustos
  16:54

  İnternetden alışveriş yapmak kolay ve pratik gibi görünsede yasal boşluklar,ülkemizde satıcının malı sattıktan sonra tüketiciye karşı yaklaşımı,tüketicinin haklarını bilmemesi,hukuk sürecinin geç işleyişi vs. gibi nedenlerden dolayı güvenilir değildir.Ucuz ,fiyatı uygun diye satın aldığımız ürünlerin defolu,eksik,hasarlı,satın alınan hizmetde işletmenin size 2. sınıf muamele göstermesi gibi sorunlarlada karşılaşıyoruz.Bu şekilde devam ederse bu ticaret dünyası büyümeden batar.